KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005248
nr 1300 5248
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Fågel. Signerad, numrerad 3/135. Motivet: 34x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:13:22
10/1 20:02:03
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert